Shiba Inu fiyatı, yerel token SHIB’in artan benimsenmesiyle birlikte kayıplarından kurtulabilir gibi görünüyor. Gerçek dünyada faydası olan iş ve uygulamalar, yatırımcılar arasında yükseliş görünümünü körükleyerek SHIB’in kabul edildiğini gösteriyor.

Shiba Inu Patlamaya Hazır

Dünyanın en büyük sinema zinciri olarak kabul edilen AMC Theatres, bilindiği üzere Dogecoin ve SHIB ödemelerinin kabul edildiğini duyurmuştu. Firmalar ve kurumlar, topluluktaki artan kripto talebini kabul etmeye devam ederken, Shiba Inu, Dogecoin ve Bitcoin gibi kripto varlıklarla ödemeleri kabul etmeye devam ediyorlar.

AMC Theatres, kripto ödemelerini kabul ettikten sonra yalnızca birkaç ay içinde mobil uygulamasında SHIB token için destek eklediğini duyurdu. AMC, ABD’deki kripto işlemlerini işlemek için Bitpay’i kullanıyor.

Taylor Travel Management Group, limuzin, helikopter ve özel jet hizmetlerinde Shiba Inu (SHIB) ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Topluluk, Shiba Inu’nun artan benimsenmesinin, aktif kullanıcısı sayısını ve on-chain aktiviteyi arttırarak, bir fiyat yükselişi hissiyatını körükleyebileceğini düşünüyor.

SHIB fiyat trendini değerlendiren Altcoin Sherpa, Dogecoin katilinin yaşadığı son konsolidasyon döneminde bir birikim artışı kaydettiğini belirtti.

FXStreet analistleri ise Shiba Inu fiyatının iki kat artabileceğine inanıyor. Analistler, Robinhood tarafından gelen listeme haberinin ardından Shiba Inu fiyatında %22’lik bir ralli gözlemlediler. Analistlere göre, birden fazla başarısız girişimin ardından meme coin fiyatı bir kırılmaya hazır gibi görünüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum izmir escort