Eterde kaybolan bir nane ücreti mi? Cümlelerimizi Cuma’ya saklıyoruz. Yeni bir NFT projesinde, potansiyel olarak sonsuza kadar kilitlenmiş on milyonlarca dolarla sonuçlanan bir sözleşme hatası vardı.

Gecelik Nane

En Son Nane: AkuDreams & Sıkışmış Bir Sözleşme

11.000’den fazla ETH görünüşte yeni NFT koleksiyonu AkuDreams’e kalıcı olarak kilitlendi, bir programlama hatası sözleşmeyi kilitledikten sonra hem bireyler hem de geliştirme ekibi tarafından alınamadı. Teknik ayrıntılara yer vermeyeceğiz, ancak özensiz koddan yararlanan bir görevliyle eşleştirilmiş bir ‘processRefunds()’ işlevi etrafındaki geliştirme, sözleşmenin kalıcı olarak takılıp kalmasına neden oldu.

Bununla birlikte, kederlinin güdüleri kasıtsızdı. bir tweet dizisi AkuDreams ekibinden; Bununla birlikte, sözleşme kodunun hala 11K+ ETH’nin kilitlenmesiyle sonuçlandığı görülüyor.

İlgili Okuma | Zamana Karşı Fiyat: Neden Bu Bitcoin Düzeltmesi Şimdiye Kadarki En Acı Vericiydi?

Over 11,000 ETH are seemingly locked as part of a faulty contract error in new NFT project, AkuDreams. | Source: ETH-USD on TradingView.com

RTFKT’nin Yeni Sürümü… Yetersiz mi?

RTFKT bunun üzerine hype inşa ediyor yaklaşan Monolit (MNLTH) piyasaya sürüldü ve resmi açıklama nihayet bugün yeni NFT dijital spor ayakkabılarıyla düştü. RTFKT, Nike tarafından satın alındıktan sonra geçen yıl manşetlere çıktı. Bu nedenle, Nike’ın dijital spor ayakkabılarına yönelik ilk gerçek girişiminin hayata geçtiğini görmek çok şaşırtıcı olmamalı – sonuçta şirket daha önce Nike swoosh’un dijital IP kullanımını korumak için StockX’e karşı yasal mücadeleler yürütme çabalarını göstermişti. Bununla birlikte, NFT koleksiyoncularının MNLTH çevresinde oldukça yüksek bir beklenti çubuğu vardı.

Kamuoyu geri bildirimi, bir miktar hayal kırıklığının özünü gösteriyor gibi görünse de, MNLTH katı yazı yazılırken hala 10 ETH’nin üzerinde.

‘Nane Taze’ Alın

Kim anlayabilirdi ki?

İlgili Okuma | Cardano (ADA), Kâr Açısından En Kötü Performans Gösteren Kriptolardan Biri

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum izmir escort