MEXC, kullanıcıların alım satım deneyimlerini geliştirmek için, Coreum(CORE) tokeninin adını resmi olarak Coreum(COREUM) olarak yeniden adlandırdı.

COREUM yatırma hizmeti devre dışı bırakıldı. COREUM/USDT işlem çiftinin spot alım satımı 15 Ocak 2023 07.00 (TSİ) tarihinde askıya alınacak ve aynı zamanda çekme işlemleri de devre dışı bırakılacaktır.

Token swap oranı 1 (eski CORE tokeni) : 1 (yeni COREUM tokeni).

COREUM/USDT spot alım satımı, yeniden adlandırma süreci tamamlandıktan sonra 15 Ocak 2023 13.00 (TSİ) tarihinde açılacaktır.

Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Desteğiniz için teşekkürler!

COREUM hakkında daha fazla bilgi: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/5972827480089-MEXC-Coreum-CORE-Projesini-De%C4%9Ferlendirme-B%C3%B6lgesinde-Listeleyecek

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum izmir escort