Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, dijital varlıklar için önemli fiyat bölgelerini vurgulayarak gözünü diktiği beş altcoini paylaştı. Altcoin sepeti yapmak isteyenlerin göz atmasını isteyen analist, önemli uyarılarda bulundu.

Van de Poppe, Cardano (ADA) ile başlayarak, 582.800 Twitter takipçisine faydalı bilgiler paylaştı. Piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para biriminin, yalnızca Bitcoin ile eşleştirilmiş 0.00002690 BTC (1.08$) seviyesini geri alması durumunda ilgileneceğini söyledi.

Alternatif olarak, kripto analisti, Cardano’nun 0,00001931 BTC’nin (0,77 $) altına düşmesi durumunda alım olacağını düşünüyor. Analist, 

“Daha yüksek seviye talep etmedikçe veya destek için yeşil bölgeye geri dönmedikçe pek ilgilenmiyorum.”

Altcoin sepeti için bir sonraki varlık ATOM ve ONE

Analist, sıradaki altcoin için Cosmos’u paylaştı. Geliştiricilere birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmak için araçlar sunan merkezi olmayan bir ağ olan Cosmos, son günlerde dikkat çekmeye başladı. Van de Poppe, ATOM’un 21.19$ fiyat seviyesi civarındaki aralığa düşmesi durumunda ilgisini ateşleyeceğini söylüyor.

Van de Poppe’nin baktığı üçüncü kripto varlığı, akıllı sözleşme özellikli ölçeklenebilir blok zinciri Harmony’nin (ONE) yerel belirtecidir.

Kripto analisti ve yatırımcısı, Bitcoin ile eşleştirildiğinde 0.00000280 BTC (0,11 $) fiyatına düşerse ONE’ın bir satın alma olacağını belirtiyor.

Altcoin sepeti için son iki varlık EGLD ve SKL

Ölçeklenebilir akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Elrond’un (EGLD) yardımcı program belirteci olarak lanse edilen varlık analistin radarında. Van de Poppe, EGLD’nin 199,23 $ fiyat seviyesi civarında bir direnç bölgesinin üzerine çıkması veya 128,04 $ fiyat seviyesine düşmesi durumunda ilgisini çekeceğini söylüyor.

Beş altcoin listesini tamamlamak için ilgilendiği son altcoin, Ethereum ölçeklendirme ağı SKALE.

Van de Poppe, bir ralliden sonra SKL’nin fiyatının önemli ölçüde geri çekildiğini ve 0.1816 ile 0.1852 $ arasında bir fiyatın kendisini ilgilendireceğini söyledi. Van de Poppe,

“Skale, şimdi düzeltme yapıyor. Kripto parayla ilgilenmeye başladığım bir alana bakıyorum, çünkü burada da ağır bir düzeltme gördük.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum izmir escort