Piyasalardaki eğilimleri oldukça iyi bir performansla tespit etmesiyle tanınan Crypto Bot Real Vision, haftanın en iyi dört portföy dağılımını paylaştı. Bot, Hive Mind ile uyumlu olarak her hafta algoritma tabanlı bir portföy değerlendirmesi oluşturarak bir anket yürütüyor.

Hive Mind araştırması, tecrübesiz olanlar için kolektif bilinç, davranış hakkında bilgi toplar ve bir grup insan arasındaki ortak zemini alarak bir grubun hangi yönde ilerleyebileceğini tahmin eder.

Ankete katılan trader’ların verilerini derleyen Real Vision, bugün erken saatlerde daha iyi getiri elde etmek isteyen trader’ların portföylerinde hangi dört kripto varlığa yer verebileceğine ilişkin tahmin paylaştı. En üst sırada yer alan kripto, %70 ile Terra (LUNA) oldu. Ethereum (ETH) da aynı %70’lik oranla listede zirveyi paylaştı. Ayrıca bu hafta üçüncü sırada %67 ile Bitcoin (BTC) ve dördüncü sırada %60 ile Solana (SOL) yer alıyor.

algoritma botu

Algoritma botu , Polygon (Matic), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), PolkaDot (DOT) ve Fantom (FTM) gibi altcoinlerin de çeşitlendirmek için ilk 10 portföyüne girmeyi başardığını tespit etti.

Bununla birlikte, yukarıdaki veriler trader’ların çıkarlarına göre şekillenirken, Real Vision bot hafta boyunca kendi portföyüne uydu. Terra yine %31.8 ile en üst sırayı alırken, Bitcoin %23.6 ile ikinci sırayı aldı. Üçüncüsü %21,2 ile Ethereum iken, ThorChain (RUNE) %17,3 ile dördüncü sıraya yerleşti.

Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirilen bir proje.

Algoritma Botu Tahmin Ediyor ancak Kripto Piyasaları Aşağı-Yukarı Sallanmaya Devam Ediyor

Bitcoin dün 39.000 doların altına düştü ve tüm kripto para piyasasını da beraberinde sürükledi. Bitcoin (BTC) dün ortalama %6.5 değer kaybbeti ve endekslerde daha fazla düşüş korkusu yarattı. Bununla birlikte, Bitcoin kayıp alanını geri aldı ve hemen ardından bugün 40.000 doları aştı ve yükseliş kaydederek işlem görüyor.

Bitcoin’deki iyileşmeyi takip eden genel kripto piyasası da bugün toparlanma belirtileri gösteriyor. Ayrıca, AI ve Blockchain destekli bir platform olan Ojamu’nun ortağı olan finansal analist John Squire, yalnızca Watcher Guru’ya pazarın genellikle Pazartesi günleri düştüğünü, ancak hafta ortasında kademeli olarak bir artış gördüğünü belirtti. Dünkü düşüş uzun sürmeyeceği için yatırımcıları panik yapmamaya çağırdı.

Squire, “Soğukluğunuzu kaybetmeyin” açıklamasını yaptı ve sözlerine devam etti, “Normalde Pazartesi günleri Bitcoin düşme eğilimindedir ve yavaş yavaş tekrar yükselecektir.” BTC’nin bu hafta 42.000 doların üzerinde işlem göreceğini ve fiyatta daha da ileri gidebileceğini tahmin etti.

Basın zamanında, Bitcoin 40,707 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük ticarette +%2,54 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum izmir escort