Altcoin nedir? Altcoin, geleneksel ve daha popüler bitcoin, litecoinve altcoin işlemleri çok daha hızlıdır, genel olarak bitcoin’den daha az değişken olma eğilimindedir ve daha yüksek bir istikrar düzeyine sahiptir. Ayrıca, alternatif kripto para birimlerinin blok zincirinin süreci ve kapsamı üzerinde etkisi vardır.

Dash, bitcoin protokolünden çatallanan açık kaynaklı bir kripto para ve alternatif para birimidir. SWIFT idari yapısı ile Bitcoin’in eksikliklerini gidermek ve işlemleri daha hızlı yapmak için tasarlanmıştır. Tümblok zincirini elinde tutan ve işlemleri doğrulama, bütün önemli kararları alma ve bir anlamda “hissedar” olarak hareket etme gibi temel işlevleri yerine getiren bir kullanıcı alt kümesi veya “ana düğümler” tarafından çalıştırıldığı anlamına gelir.Bu hafta izlenecek 4 Altcoin belli oldu: işte beklentiler!

EOS, EOS blok zinciri protokolüne kripto para birimi güç vermektedir.

IO, bir sözleşme firması ve merkezi bulunmayan bir program sistemi şeklinde çalışır. Üreticileri EOS kullanabilir. Programlar yapmak için IO ve EOS kriptoparalarınıelde etmek, sunucuları kullanmak anlamına gelir.

Platformun amacı, bitcoin ve ethereum gibi diğer büyük blok zincirlerinin ölçeklenebilirlik zorluklarını çözen kurumsal çözümler için merkezi olmayan bir geliştirme alanı, akıllı sözleşme yeteneği ve merkezi olmayan depolama sağlanmasıdır. İşletim programının içindebitcoinile uğraşanlar şeklinde bitcoin zincirini koruyan ve bir teşvik olarak “blok üreticileri” tarafından barındırılıyor.

Kaynak : www.kriptogunluk.net

By admin

One thought on “Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin Belli Oldu: İşte Beklentiler!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir